O firmie działamy skutecznie i profesjonalnie

O firmie

Firma budowlana-instalacyjna "KLAUMAR ELEKTRO" oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie kompleksowej obsługi technicznej obiektów handlowych, przemysłowych i mieszkalnych. Kompleksowo realizujemy również wszelkie przedsięwzięcia związane z energetyką, instalacjami elektrycznymi, instalacjami oświetleniowymi, instalacjami teletechnicznymi, systemami ppoż.
Nasza firma jest do Państwa dyspozycji 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Jako nieliczni, oferujemy wsparcie techniczno-serwisowe w tak szerokim zakresie, co daje naszym odbiorcą pełne poczucie bezpieczeństwa w kwestii obsługi technicznej i serwisu nieruchomości.

 Świadczymy nasze usługi na terenie Polski oraz w krajach sąsiednich (Niemcy, Czechy). Nasza firma zawsze realizuje solidnie wszystkie zadania szanując czas i pieniądze inwestora. Trzon przedsiębiorstwa stanowi odpowiednio dobrana i sprawdzona na budowach krajowych i zagranicznych kadra inżynierska o bogatym dorobku zawodowym. Zatrudniamy jedynie wyspecjalizowanych pracowników, przez co przygotowani jesteśmy do prowadzenia każdego projektu w branży budowlanej i energetycznej.


Oferujemy profesjonalne usługi - cenimy czas i zadowolenie Klienta.


Skontaktuj się z nami - zapytaj o ofertę:

+48 726-071-034 
lub
+48 71 307-43-48